بواسیر بیماری مزمن و شایع می باشد که در سالهای اخیر ابتلا به آن بسیار رایج شده است. می توان گفت در هر خانواده احتمالاً یک یا چند نفر به بیماری بواسیر مبتلا می باشند. متاسفانه بخاطر ایجاد بیماری در ناحیه مقعد خیلی افراد از بیان بیماری و مراجعه به پزشک خجالت می کشند  لذا درمان را به تعویق می اندازند، از طرفی در داروخانه هم صرفاً یک نوع کرم برای درمان بواسیر موجود است که اثر جدی روی بیماری بواسیر ندارد. جراحی غیر لیزری دردآور بوده ، نقاهت طولانی دارد و همه اقشار جامعه توان مالی جراحی لیزری را ندارد،  با در نظر گرفتن تمام موارد فوق سعی بر آن داشته ایم تا با تلفیق علوم سنتی و علوم نوین پزشکی و بهره گیری از تجربه 120ساله اجدادمان محصولات گیاهی را در قالب یک پکیج برای مبتلایان به بواسیر معرفی نمائیم. این محصولات سالها است که به بیماران برای مصرف پیشنهاد شده و با رویکرد بسیار مطلوب گیاهان؛ درمان قطعی بواسیر رخ داده است. در ادامه به جزئیات بیشتری در رابطه با بیماری بواسیر پرداخته ایم و نحوه درمان گیاهی بواسیر را بیشتر شرح می‌دهیم . با ما همراه باشید...

تذکر: شقاق و هموروئید ها با داروی پیشنهادی رفع می‌گردد ، درد ، سوزش ، خارش، خونریزی و حتی تورم ها از بین می‌رود و جای زخم ها بهبود می‌یابد ولی اگر بیماری منجر به ایجاد گوشت اضافه شده این گوشتهای اضافه صرفا باید با لیزر ترمیم شود. ضمناً بیماری های دیگر ناحیه مقعد مثل آبسه ، فیستول ، زگیل و کیست موئی و حتی هموروئید های بزرگ صرفا باید توسط جراح معتبر و متخصص مورد ارزیابی قرار بگیرد .

مشخصات پکیج درمان گیاهی بواسیر
چرا درمان گیاهی بواسیر بهترین نوع درمان است؟
درمان گیاهی بواسیر
 با ضمانت مرجوع تا 10روزپس از مصرف و بازگرداندن کل مبلغ

درمان گیاهی بواسیر

درمان بواسیر
طول کشیدن معالجه را دو سبب خواهد بود: نادانی پزشک یا نافرمانی بیمار 
مجموعه حکیم پاشا با بهره گیری از کتب و نسخ به جامانده از جدّ خود (سنه 1280 ه ش) و همچنین تلفیق طب سنتی با رشته گیاه درمانی Herbal Medicine  فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و قصد دارد در راستای افزایش سطح سلامتی هموطنان و با استناد به رفرنس های علمی روز دنیا از جمله  German commission E monographs / PDR for herbal medicine و فارماکوپه های گیاهی و ... سهم کوچکی در عرصه سلامت و آموزش مهارت های سالم زیستن ارایه نماید. در ادامه محصولاتی برای درمان گیاهی بواسیر در غالب یک پکیج به شما پیشنهاد داده می شود. در انتهای همین صفحه یک رژیم غذایی برای بیماران علاقه مند به درمان گیاهی بواسیر آماده شده که بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.
حکیم زکریای رازی
بواسیر یا هموروئید چیست؟

بواسیر ها بالشتک هائی از بافت زیر مخاطی، حاوی شریانچه هاو فیبرهای عضله صاف و وریدهای کوچک هستند که در کانال آنال قرار دارند سه بالشتک هموروئیدی در موقعیت(چپ و جانبی) (راست و قدامی) (راست و خلفی)یافت می شوند. هموروئید ها بخشی از مکانیسم کنترل دفع هستند و یک قسمت طبیعی از آنورکتال می باشد. به همین دلیل فقط زمانیکه بواسیر علامت دار شود نیاز به درمان پیدا میکند. به زبان ساده به اتساع و گشاد شدن زیاد سیاهرگ ها در انتهای کانال آنال و مقعد، بیماری بواسیر گفته می شود.
مطلب از وب سایت بریم دکتر برداشته شده

درمان هموروئید
انواع بواسیر یا هموروئید
بواسیر خارجی: در پائین خط دندانه ای قراردارد و توسط پوست اطراف مقعد پوشیده شده و با توجه به عصب گیری زیاد در این ناحیه در صورت ترومبوز شدن،بواسیر درد بسیار شدیدی را ایجاد می کند. ترومبوزه به معنی لخته شدن خون داخل رگهای بواسیر است که درد زیادی برای بیمار در بر دارد.
بواسیر داخلی:در بالای خط دندانه ای قراردارد در این بخش اعصاب درد کمتر وجود دارد لذا اگر بواسیر در داخل بماند احتمال وجود درد کم است و بیشتر خونریزی مشاهد می شود. هموروئید داخلی برحسب میزان بیرون زدگی به چهار درجه تقسیم می شود.

بواسیر داخلی در 4 درجه وجود دارد:
درجه1:هموروئید داخل کانال قرار گرفته در این حالت اصولاً بیمار خونریزی در هنگام دفع مدفوع دارد.
درجه2:بواسیر در زمان دفع مدفوع از کانال خارج می شود و پس از مدتی با اتقباض مقعد خود به خود به داخل بر می گردد.
درجه3:بواسیر در هنگام دفع مدفوع از کانال خارج می شود و با انقباض مقعد به داخل بر نمی گردد و بیمار باید با انگشت بواسیر را به داخل هدایت کند.
درجه4:در این حالت بواسیر همیشه بیرون و قابل لمس است و به هیچ عنوان به داخل بر نمی گردد.
درمان گیاهی هموروئید

علت بواسیر از دید حکیمان طب سنتی

حکیمان برجسته طب سنتی علت بواسیر را غلبه و تجمع سودا در ناحیه تحتانی بدن می دانند و بر این باورند که هرچه میزان سودا در بدن افزایش یابد افراد بیشتر مستعد این بیماری می شوند، غلبه سودا همان سو مزاج سوداوی بوده که بدن را روبه سردی و خشکی بیش از حد می برد. یبوست می تواند یکی از اصلی ترین دلایل برای ایجاد بواسیر باشد. از دلایل دیگر می توان به تغذیه نامناسب، نشستن زیاد و کم تحرکی، بارداری، زایمان پر فشار و بلند کردن اجسام سنگین نیز اشاره کرد. در ادامه به روش درمان گیاهی بواسیر می پردازیم. جراحی بواسیر به دو علت مهم برای بیماران خیلی خوش آیند نیست 1: اکثر افراد برای مراجعه به جراح خجالت می کشند 2: جراحی در ناحیه مقعد نقاهت سختی دارد لذا ما درمان گیاهی بواسیر را توصیه می کنیم تا بیماران هرچه سریعتر بهبود پیدا کرده و بواسیر توسعه پیدا نکند.

درمان بواسیر با دارو

درمان گیاهی بواسیر یا هموروئید در طب سنتی

برای درمان گیاهی بواسیر در طب سنتی به سه مسئله اهمیت زیادی داده شده است.
1:پاکسازی خون از سودای رسوب کرده
2:رعایت رژیم غذایی و برطرف کردن یبوست
3:درمان موضعی جهت کاهش درد، تورم و احیاناً خونریزی.
توصیه: درصورت نتیجه نگرفتن بیمار طی مصرف کامل یه دوره از پکیج درمان گیاهی بواسیر می بایست از عمل جراحی کمک گرفت، اما تجربه ثابت کرده که بیش از 90% بیماران با مصرف همین پکیج نتیجه مطلوب را گرفته اند.

درمان بواسیر با دارو

درمان گیاهی بواسیر یا هموروئید
با
پکیج حکیم پاشا

درمان گیاهی بواسیر داخلی و خارجی با استفاده از پکیج حکیم پاشا رفع درد، سوزش، خارش، ورم بواسیر و جلوگیری از ترشحات مقعدی و از بین برنده دکمه های گوشتی ایجاد شده. شما می‌توانید پس از ده روز  در صورت عدم رضایت محصول را مرجوع نموده و کل مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید. البته به شرطی که فقط محصولات مربوط به مصرف همان ده روز را از حالت پلمپ خارج نموده باشید. این پکیج شامل انواع پودر ، کپسول ، پماد و روغن های گیاهی می‌باشد که در غالب محصولات بسته بندی شده ارائه می‌گردد. هدف از مصرف این گیاهان کاهش سودا، افزایش پریستالتیسم و رفع یبوست است که در نهایت عامل از بین بردن درد، التهابات مقعدی، خارش و سوزش شود. ضمناً مصرف پماد و روغن های موضعی حکیم پاشا باعث بهبود تورم ها و دکمه های گوشتی می‌شود. روند بهبود برای هموروئید های کوچک سریعتر اتفاق می‌افتد ولی در هموروئید های بزرگ و بیرون زده که از یک بند انگشت درشت تر هستند زمان بیشتری نیاز است. پکیج حکیم پاشا به مقداری است که بتواند بواسیر های متوسط را با یک دوره مصرف کاملاً از بین ببرد و بهبود دهد.

ارسال به سراسر ایران رایگان

عطاری حکیم پاشا

مجموعه گیاهی حکیم پاشا

خداوند در طبیعت، گیاهانی برای درمان همه بیماری ها آفریده است.