درمان گیاهی شقاق

شقاق بیماری مزمن و شایع می باشد که در سالهای اخیر ابتلا به آن بسیار رایج شده است. می توان گفت در هر خانواده احتمالاً یک یا چند نفر به بیماری شقاق مبتلا می باشند. متاسفانه بخاطر ایجاد بیماری در ناحیه مقعد خیلی افراد از بیان بیماری و مراجعه به پزشک خجالت می کشند  لذا درمان را به تعویق می اندازند، از طرفی در داروخانه هم چند نوع کرم برای درمان شقاق موجود است که اثر جدی روی بیماری شقاق ندارد. جراحی غیر لیزری دردآور بوده ، نقاهت طولانی دارد و همه اقشار جامعه توان مالی جراحی لیزری را ندارد،  با در نظر گرفتن تمام موارد فوق سعی بر آن داشته ایم تا با تلفیق علوم سنتی و علوم نوین پزشکی و بهره گیری از تجربه 120ساله اجدادمان محصولات گیاهی را در قالب یک پکیج برای مبتلایان به بواسیر معرفی نمائیم. این محصولات سالها است که به بیماران برای مصرف پیشنهاد شده و با رویکرد بسیار مطلوب گیاهان؛ درمان قطعی شقاق رخ داده است. در ادامه به جزئیات بیشتری در رابطه با بیماری شقاق پرداخته ایم و نحوه درمان گیاهی شقاق را بیشتر شرح می‌دهیم . با ما همراه باشید...

​​​​​​​تذکر: شقاق و هموروئید ها با داروی پیشنهادی رفع می‌گردد ، درد ، سوزش ، خارش، خونریزی و حتی تورم ها از بین می‌رود و جای زخم ها بهبود می‌یابد ولی اگر بیماری منجر به ایجاد گوشت اضافه شده این گوشتهای اضافه صرفا باید با لیزر ترمیم شود. ضمناً بیماری های دیگر ناحیه مقعد مثل آبسه ، فیستول ، زگیل و کیست موئی و حتی هموروئید های بزرگ صرفا باید توسط جراح معتبر و متخصص مورد ارزیابی قرار بگیرد .

مشخصات پکیج درمان گیاهی شقاق
 با ضمانت مرجوع تا 10روزپس از مصرف و بازگرداندن کل مبلغ

درمان گیاهی شقاق

چرا درمان گیاهی شقاق بهترین نوع درمان است؟
درمان گیاهی فیشر
حکیم زکریای رازی
طول کشیدن معالجه را دو سبب خواهد بود: نادانی پزشک یا نافرمانی بیمار 
مجموعه حکیم پاشا با بهره گیری از کتب و نسخ به جامانده از جدّ خود (سنه 1280 ه ش) و همچنین تلفیق طب سنتی با رشته گیاه درمانی Herbal Medicine فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و قصد دارد در راستای افزایش سطح سلامتی هموطنان و با استناد به رفرنس های علمی روز دنیا از جمله  German commission E monographs / PDR for herbal medicine و فارماکوپه های گیاهی و ... سهم کوچکی در عرصه سلامت و آموزش مهارت های سالم زیستن ارایه نماید. در ادامه محصولاتی برای درمان گیاهی شقاق در غالب یک پکیج به شما پیشنهاد داده می شود. در انتهای همین صفحه یک رژیم غذایی برای بیماران علاقه مند به درمان گیاهی شقاق آماده شده که بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.
شقاق یا فیشر چیست؟

شقاق زخمی در ناحیه کانال آنال و پوشش سلولی مقعد است. این زخم یا پارگی که به شکل ترک خوردگی در اطراف دهانه مقعد دیده می شود و اصولا بسیار دردناک می باشد. معمولاً شقاق در ناحیه زیر خط دندانه ای مقعد رویت می گردد. ظاهر شقاق در اکثر مواقع شکافی بیضی است، گاها به شکل تَرکی نا منظم هم پدیدار می شود. شقاق خونی زمانی به وجود می آید که بیماری مزمن شده باشد. بهتر است درمان شقاق در مراحل ابتدائی انجام گردد تا بیمار به درد و خونریزی غیر قابل تحمل دچار نگردد. شقاق مزمن بسیار دردناک است.

درمان شقاق
علت شقاق یا فیشر
علت شقاق فشار ناشی از عبور مدفوع سفت و یا بیرون روی(اسهال)طولانی مدت است.گاها مصرف نابجای ملین ها در بلند مدت باعث بروز این بیماری می شود. علت شقاق می تواند زایمان طبیعی با فشار بالا به ناحیه آنال هم باشد، لذا بعضا خانم ها بعد از زایمان بیشتر به این مشکل دچار می شوند. البته باید گفت آمار ابتلا به بیماری شقاق در بین آقایان و خانم ها تقریباً یکسان است. دلیل شقاق فقط به این موارد ختم نمی گردد نوع تغذیه و سبک زندگی از عوامل ابتلا به این بیماری می باشد.مصرف روزانه 8 لیوان آب و ورزش های سبک و اصولی می تواند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کند. مدفوع غیر طبیعی(زیاد سفت و زیاد شل) اگر طولانی مدت باشد علت شقاق می تواند باشد. افرادی که دریچه مقعد تنگی دارند بیشتر به این بیماری دچار می شوند چون خروج مدفوع توام با فشار بیشتر است. علت شقاق می تواند نظافت بیش از حد مقعد در آدمهای وسواسی باشد. خارش مقعد مزمن هم دلیل شقاق است.
درمان فیشر

علت شقاق از دید حکیمان طب سنتی

حکیمان برجسته طب سنتی علت شقاق را غلبه و تجمع سودا در ناحیه تحتانی بدن می دانند و بر این باورند که هرچه میزان سودا در بدن افزایش یابد افراد بیشتر مستعد این بیماری می شوند، غلبه سودا همان سو مزاج سوداوی بوده که بدن را روبه سردی و خشکی بیش از حد می برد. یبوست و یا اسهال شدید و خروج مکرر سودا از بدن می تواند یکی از اصلی ترین دلایل برای ایجاد شقاق باشد. از دلایل دیگر می توان به تغذیه نامناسب و مصرف فست فود ها، تنگی مقعد و کم تحرکی، بارداری و زایمان پر فشار نیز اشاره کرد. در ادامه به روش درمان گیاهی شقاق می پردازیم. جراحی شقاق به دو علت مهم برای بیماران خیلی خوش آیند نیست 1: اکثر افراد برای مراجعه به جراح خجالت می کشند 2: جراحی در ناحیه مقعد نقاهت سختی دارد لذا ما درمان گیاهی شقاق را توصیه می کنیم تا بیماران هرچه سریعتر بهبود پیدا کرده و شقاق توسعه پیدا نکند و مزمن نشود.

درمان شقاق با دارو

درمان گیاهی شقاق یا فیشر در طب سنتی

برای درمان گیاهی شقاق در طب سنتی به سه مسئله اهمیت زیادی داده شده است.
1:پاکسازی خون از سودای رسوب کرده
2:رعایت رژیم غذایی و برطرف کردن یبوست و یا اسهال
3:درمان موضعی جهت کاهش درد، بهبود شکاف و احیاناً خونریزی.
توصیه: درصورت نتیجه نگرفتن بیمار طی مصرف کامل یه دوره از پکیج درمان گیاهی شقاق می بایست از عمل جراحی کمک گرفت، اما تجربه ثابت کرده که بیش از 90% بیماران با مصرف همین پکیج نتیجه مطلوب را گرفته اند.

درمان فیشر

درمان گیاهی شقاق یا فیشر
با
پکیج حکیم پاشا

درمان گیاهی شقاق  با استفاده از پکیج حکیم پاشا. رفع درد، سوزش، خارش، شکاف و پارگی حاد و مزمن مقعد. شما می‌توانید پس از ده روز  در صورت عدم رضایت محصول را مرجوع نموده و کل مبلغ پرداختی خود را دریافت کنید. البته به شرطی که فقط محصولات مربوط به مصرف همان ده روز را از حالت پلمپ خارج نموده باشید. این پکیج شامل انواع پودر ، کپسول و پماد  گیاهی می‌باشد که در غالب محصولات بسته بندی شده ارائه می‌گردد. هدف از مصرف این گیاهان کاهش سودا، افزایش پریستالتیسم و تنظیم مدل مدفوع است که در نهایت عامل از بین بردن درد، التهابات مقعدی، خارش و سوزش شود. ضمناً مصرف پماد های موضعی حکیم پاشا باعث بهبود زخم و شکاف شقاق می‌شود. روند بهبود برای شقاق حاد سریعتر اتفاق می‌افتد ولی در شقاق های مزمن  زمان بیشتری نیاز است. پکیج حکیم پاشا به مقداری است که بتواند شقاق را در یک دوره مصرف کاملاً از بین ببرد و بهبود دهد.

ارسال به سراسر ایران رایگان

درمان شقاق با دارو

مجموعه گیاهی حکیم پاشا

خداوند در طبیعت، گیاهانی برای درمان همه بیماری ها آفریده است.